Bizi Takip Edin :  Facebook  TwitterAcententelikler verilecektir.info@hdsigorta.com  |  Çağrı Merkezi : +90 (232) 252 30 33
Slider 1 Slider 2Slider 3 Slider 4

HD Sigorta - Halis Durgun ve sonrası HD Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti;

1996 yılında, İzmir 'in Karabağlar ilçesi henüz ilçe bile değilken başladı bu heyecan verici serüven. Kimsenin iş ya da meslek olarak bile görmediği Sigorta Acenteleği işini, öncelikle sadece para kazanmak için değil, insan kazanmak için yapan kurucumuz - büyüğümüz Halis Durgun 'un ; ' Önce insan, sonra insan, sonra gene insan, daha sonrası teferruat ' ilkesi doğrultusunda ' İnsan Odaklı Hizmet Anlayışı ' ile binlerce kurumsal ve bireysel müşteriye ulaşmış ve acentesi olarak iş ortaklığı yaptığı sigorta şirketlerinin güvendiği nadir adreslerden biri haline gelmiştir.



Sürekli değişen ve gelişen tekonolojiye, yatırım yapmaya  asla terreddüt etmeyen HD Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sadece sigortacılık işinde değil, detay branşlarında ve hepsinden daha çok önemsediği insan ilişkileri konusunda da uzman profesyonel ekibiyle yıllardır yaptığı gibi yıllarca sektörde iddeasını sürmdürmeye devam edecektir.

En büyük kazancımız sizin mutluluğunuzdur. Sizleri daha mutlu edebilmek - daha yakın olabilmek için şubeleşme faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bulunduğumuz bölge de 3 adet şubemiz ve toplamda 17 güler yüzlü çalışma arkadaşımız ile birlikte hizmetinizdeyiz. Bizi hertürlü soru ve sorununuz için aramaktan çekinmeyiniz.

HD Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Tüm çalışma ekibi.

 

Developer : TAGUM
Copyright ©2013 - HD Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.